Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rutynowa kontrola SSR.

W dniu 30-06-2012 podczas rutynowej kontroli łowiska przed rozpoczęciem zawodów wędkarskich nad jeziorem Orle o godzinie 17:30 Komendant Powiatowy SSR kolega Adam Elwart dokonał kontroli biwakowiska składającego się z dwóch namiotów, które to znajdowało się przy bezpośredniej  linii brzegowej jeziora. Przyczyną kontroli było zaśmiecenie miejsca w koło namiotów, czyli rozbite butelki po alkoholu, puszki po piwie, szmaty, papiery oraz niedogaszone niekontrolowane ognisko. Biwakująca młodzież zapomniała jak powinno korzystać się  otaczającej nas przyrody. Wezwany na miejsce patrol policji, ustaliła, iż jedna z młodocianych osób jest poszukiwana, jako osoba zaginiona. W związku z czym sprawę policja skierowała do Sądu Spraw Nieletnich.   

 

Z poważaniem Krzysztof Pawlik

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • marcin0232 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nie lubię takich dyskusji ale odpiszę.
  Jeśli sprzątasz to po co takie bzdury piszesz? A tak na marginesie to kto to widział?
  Zauważyłem, że twoje komentarze to wieczne narzekanie i wskazówki jak powinno się robić, żeby było lepiej np. wpuścić do Orla obce gatunki takie jak sum afrykański, bo 30 lat temu to było piękne jezioro a teraz już nie, bo 30 lat temu to było tak i tak.
  Narzekasz i narzekasz typowe mieszczańska mentalność polaków. Napisz coś pozytywnego!
  Ps: Co ty możesz o mnie wiedzieć?

 • niuniek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Dla Twojej wiadomości Marcin0232 , wiele razy sprzątałem gdy byłem samochodem i wywoziłem w bagażniku śmieci z atrakcyjnych wędkarsko miejsc. Wybacz, ale nie jestem sprzątaczem, żeby za każdym razem wywozić innych wędkarzy śmieci. Jadę się się zrelaksować i wypocząć, oraz powędkować, a śmieci swoje niech się każdy nauczy zabierać ze sobą. Ciekawe czy Ty sprzątasz czyjeś śmieci ? Zrób sobie rachunek sumienia. Ja do związku należę od roku 1973 i mógłbym nie jedną książkę napisać o wędkarstwie i np. o zaśmiecaniu. Ty zaś wędkarzem jesteś z pięć lat i się mądrujesz...... Tobie powinno być wstyd,bo nie mam czego się wstydzić.

 • marcin0232 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Wstyd i hańba! Zamiast omijać z daleka to posprzątaj.

 • niuniek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  Przydałoby się częściej robić takie kontrole zwłaszcza, że my wędkarze czujemy się czasem zagrożeni. Nigdy nie wiadomo, co uderzy do głowy młodym nietrzeźwym wyrostkom. Ale trzeba również zwrócić uwagę na nas, niektórych wędkarzy, którzy pozostawiają również wiele śmieci- pudełka po robakach,zanętach a nawet po alkoholu. Omijam z daleka miejsca zaśmiecone, by nie być posądzony o zaśmiecanie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia