Aktualności

Towarzyskie zawody spławiokowo - gruntowe o puchar Prezesa Koła nr 80 Wejherowo Miasto

Zapraszamy wszystkich członków Koła nr 80 do wzięcia udziału w towarzyskich zawodach w dyscyplinie spławikowo – gruntowej, które odbędą się w dniach 22 - 23.08.2020. Miejsce rozgrywania zawodów stanica wędkarska jezioro Orle (pierwsza droga wjazdowa) zapisy do dnia 11.08.2020 za pomocą SMS - Sekretarza Koła Tel: 504 421 710. Rozpoczęcie zawodów godzina 18.00. W zawodach mogą brać udział tylko seniorzy za okazaniem karty wędkarskiej wraz z aktualnymi opłatami.

Zawody rozegrane zostaną zgonie z regulaminem rozgrywania zawodów wędkarskich w czasie pandemii. Każdy zawodnik obowiązkowo musi posiadać maseczkę ochronną, rękawiczki oraz długopis do podpisania oświadczenia.

Zawody rozgrywane na żywej rybie zgodnie z RAPR PZW. Warunkiem startu w zawodach jest posiadanie aktualnej składki członkowskiej lub członka uczestnika Koła nr 80.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem oraz oświadczeniem.

Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane atrakcyjne nagrody.

Zarząd Koła nr 80