Zarybienie szczupakiem

W dniu 28 kwietnia odbyło się zarybienie jeziora Orle narybkiem letnim szczupaka. Do wody trafiło 8.000 sztuk maleńkich drapieżników.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze (3)

• Krause Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

Mam pytanie odnośnie odłowu kontrolnego na jez.Orle we wrześniu 2009 .Dlaczego odłowiono aż tyle kg. i co stało się z tą odłowioną rybą?Jaki zbiornik został nią zasilony ,bo obecnie po " odłowie kontrolnym "na jez.Orle mie ma po co jeżdzić!!!!

• Potrykus Rafał Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

rafpot

a na początku września odłowiono 600 kg rybki ........

• niuniek Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

Witam. Cieszy mnie bardzo że j. orle w ostatnim czasie jest zarybiane i oby tak dalej. Mam jednak pewne obawy że komuś znów przyjdzie do głowy przeprowadzić odłów segregacyjny po czym znów parę lat będzie kicha w wędkowaniu.Moim zdaniem jeśli dane jezioro jest związkowe i jest zarybiane to powinno być to eldorado dla wędkarzy i nie powinno być mowy o jakiś odłowach.Teraz trzeba zwiększyć czujność wędkarzy jak i straży rybackiej bo kłusownicy jeszcze bardziej nasilą swe niecne czyny.Pozdrawiam i życzę pięknych wyników.